Onda – skuteczny zabieg na cellulit

Jeśli zmagasz się z cellulitem i pragniesz się go pozbyć to wiedz, że nie jesteś sama. Większość kobiet cierpi z tego powodu. Nie oznacza to jednak, że musisz żyć z cellulitem, bo możesz się go definitywnie pozbyć. Onda to urządzenie działające z wykorzystaniem mikrofal Coolwaves™, które skutecznie trafiają w podskórną tkankę tłuszczową i wygładzają „pomarańczową skórkę”. Wypróbuj zabieg na cellulit na miarę XXI wieku.

Nieinwazyjne zabiegi na cellulit – co naprawdę działa?

Badania pokazują, że niektóre zabiegi medycyny estetycznej mogą sprawić, że cellulit będzie mniej zauważalny, a nawet zniknie na dłuższy czas. W tym celu wykorzystuje się takie rozwiązania, jak masaż mechaniczny, fala uderzeniowa (akustyczna), ultradźwięki czy laseroterapia. Prawdziwą rewolucję wśród zabiegów na cellulit stanowi terapia urządzeniem Onda, z której skorzystasz w Klinice Miracki w Katowicach. Zastosowano w niej innowacyjne mikrofale Coolwaves™, których nie znajdziesz w żadnym innym zabiegu modelowania sylwetki. Technologia ta wyróżnia się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej, zarówno tej znajdującej się tuż pod skórą, jak i głębiej. Jednocześnie mikrofale są bardzo delikatne dla skóry, co czyni zabieg urządzeniem Onda jedną z najmniej inwazyjnych terapii antycellulitowych.

O tym, jaki zabieg na cellulit będzie najlepszy dla Ciebie, powinien zdecydować lekarz medycyny estetycznej podczas konsultacji. W większości przypadków warto zastosować terapię skojarzoną, składającą się z kilku różnych technologii, np. zabiegu Onda, endermologii i fali uderzeniowej Storz Medical.

Na czym polega zabieg antycellulitowy Onda?

Onda to nowatorskie urządzenie stworzone przez markę Deka. Posiada dwa rodzaje głowic – o płytszym i głębszym działaniu. Pierwsza z nich zapewnia redukcję nawet uporczywego cellulitu oraz kompleksowe ujędrnienie skóry. Druga działa na miejscową otyłość, czyli nadmierną tkankę tłuszczową zlokalizowaną w niektórych partiach ciała, oporną na dietę i ćwiczenia. Aż 80% emitowanych fal Coolwaves™ trafia prosto w komórki tłuszczu, co oznacza, że naskórek zostaje pominięty i zabezpieczony przed przegrzaniem. Dzięki temu oraz skutecznemu systemowi chłodzenia ten rewelacyjny zabieg na cellulit nie wymaga znieczulenia i jest komfortowy dla pacjenta.

Mikrofale uszkadzają komórki tłuszczowe i stymulują ich usuwanie za pośrednictwem naturalnych procesów metabolicznych, zachodzących w organizmie. Pełne rezultaty nie pojawiają się jednak od razu. Organizm potrzebuje czasu, aby przetworzyć dużą ilość tkanki tłuszczowej. Bezpośrednio po zabiegu widać poprawę stanu skóry i ujędrnienie ciała, jednak efekty te potęgują się ciągu kilku-kilkunastu kolejnych tygodni. Dopiero po 1-3 miesiącach można mówić o ostatecznych efektach. Co ważne, aby je osiągnąć, potrzebna jest też seria zabiegów na cellulit – wykonuje się 4-6 powtórzeń w odstępach co 2-3 tygodnie.

Usuwanie cellulitu w gabinecie medycyny estetycznej – dlaczego warto?

Zabiegi na cellulit, z których możesz skorzystać w gabinecie medycyny estetycznej, są nieporównanie skuteczniejsze niż domowe sposoby na „pomarańczową skórkę”. Samodzielna pielęgnacja jest ważna dla utrzymania skóry w dobrej kondycji, jednak nie sprawi, że cellulit stanie się mniej widoczny. Odpowiednio dobrane i skuteczne zabiegi na cellulit mogą natomiast sprawić, że „pomarańczowa skórka” zredukuje się, a w wielu przypadkach zniknie. Z tego względu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, zwłaszcza gdy zależy nam na realnych efektach, które będą utrzymywały się przez długi czas.W razie innych pytań dotyczących redukcji cellulitu zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach.Podobne tematy