Zamiennik a podróbka – stąpanie po cienkiej linii

Akcesoria do makijażu

Oryginalny beauty blender i podróbka mogą prezentować się niemal identycznie i jeśli nie wiemy jak je rozróżnić, to możemy dać się nabrać. Wiele podróbek pojawia się na chińskich serwisach zakupowych, z których liczne osoby chętnie korzystają. Jednak tylko oryginalny beauty blender nas zachwyci i pozwoli cieszyć się z idealnie wykonanego makijażu.

Wygląd gąbeczki beauty blender

Beauty blender original ma idealnie eliptyczny kształt, który zachowuje również po zmoczeniu. Wyróżnia go również znacząca porowatość, która pozwala na sprawne i idealne rozprowadzenie kosmetyku na twarzy. Istotna jest również niezwykła delikatność tworzywa, z którego wykonany jest beauty blender original, która wpływa również na to jak jest on postrzegany przez klientki.

Czy zamiennik beauty blender będzie gorszy?

Zamiennik pozwoli nam na nałożenie makijażu „zwykłego” podobnie jak z zastosowaniem innych narzędzi do makijażu. Tylko beauty blender oryginalny gwarantuje pełną perfekcję i idealnie wygładzoną skórę. Jeśli zależy nam na codziennym malowaniu się w sposób idealny, bez smug z iście profesjonalną precyzją to zdecydowanie powinniśmy wybrać beauty blender oryginalny i nie pozwolić sobie na zamiennik.

Świadome zakupy

Jeśli zdajemy sobie sprawę, jaką rewolucję beauty blender wprowadził w kosmetyce makijażowej to z pewnością wiemy również, że na jego sukcesie chcą żerować inni wypuszczając gorszej jakości podróbki. Dla klienta zakup zamiennika lub podróbki będzie najczęściej niekorzystny, bo nie będzie on wykonany z tak wysokiej jakości materiału i nie będzie miał odpowiednich właściwości. Tylko beauty blender oryginalny jest gwarancją jakości.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *