Super trwały makijaż, który przetrwa całą noc (albo dzień)

Makijaż

Nawet super trwały makijaż wymaga od nas niewielkich poprawek od czasu do czasu. Dlatego niezależnie od tego, gdzie się wybieramy warto mieć w torebce kilka podstawowych kosmetyków, które pozwolą na jego delikatne skorygowanie. Mimo wszystko jednak liczy się również to, w jaki sposób go nałożymy. Przydatnym gadżetem dla uzyskania lepszej trwałości może okazać się gąbeczka blender.

Baza pod makijaż i kamuflaż

Dla trwałości makijażu duże znaczenie mają warstwy. Blender do makijażu pomoże pomoże nam w uzyskaniu idealnych przejść między nimi, nie będzie widać najmniejszych różnic czy smug. Korektory i tuszowanie okolicy oczu to zadania, w których również idealnie sprawdzi się gąbeczka blender. Warto jednak postawić na osobą i nieco mniejszą, dla pełnej precyzji.

Podkład nakładamy blenderem do makijażu

Blender do makijażu sprawia, że pokrycie naszej twarzy jest idealne. Odpowiednio porowata powierzchnia i delikatny materiał sprawiają, że skóra jest jedwabiście gładka i makijaż idealnie się trzyma. Jeśli makijaż ma być wieczorowy warto postawić na podkład o ton ciemniejszy niż normalnie, bo będzie się lepiej prezentować w sztucznym świetle. Blender do twarzy niezależnie od wszystkiego sprawi, że makijaż będzie perfekcyjny.

Utrwalenie makijażu – blender to twarzy

Pierwszym krokiem będzie oczywiście nałożenie pudru sypkiego, w kulkach czy innego, który utrwali całą nałożoną bazę pod makijaż i stanie się utrwaleniem dla kolejnych kroków. Jego nałożenie umożliwi nam również blender do twarzy. Dokładność będzie tu niezwykle istotna i sprawi, że nasz makijaż utrzyma się długo.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *