Na ile wystarcza jedna gąbka beauty blender?

Malowanie makijaż

Beauty blender to gąbka do makijażu wyjątkowa pod każdym względem. Jest wykonana z delikatnego a jednocześnie wytrzymałego materiału. Jednak to jak długo nam posłuży jest przede wszystkim uzależnione od tego, w jaki sposób o nią dbamy i czy stosujemy się do zaleceń producenta. Gąbeczka beauty blender powinna być myta w specjalnie dedykowanym mydełku i oczywiście właściwie suszone i przechowywana.

Zdaniem producenta beauty blender wytrzyma…

Producent ocenia, że gąbeczka beauty blender ma trwałość trzech miesięcy, przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji i codziennym użytkowaniu. Przez ten czas zgodnie z przeprowadzonymi próbami nie powinno się z nią nic dziać i będzie nam odpowiednio służyć, zgodnie ze swoimi właściwościami. Gąbka do makijażu musi być jednak co pewien czas wymieniana, gdyż mogą zacząć bytować na niej różnego rodzaju bakterie.

Co mówią klientki i wizażystki?

Zdaniem użytkowniczek gąbeczka blender jest jednak zdecydowanie bardziej wytrzymała. Można znaleźć informacje, że z powodzeniem przetrwa w dobrym stanie 6 miesięcy i będzie się spisywała na medal. W związku z tym jej zakup również przestaje być tak przerażający dla niektórych osób, jak wiedzą, że będą korzystać dłużej. Gąbeczka blender zapewni tak perfekcyjny makijaż, że nie będziemy chciały zmienić jej na żadną inną.

Coraz większe grono zwolenników

Beauty blender cieszy się rosnącą popularnością. Dla wizażystek jest rewolucją w dziedzinie makijażu i nie chcą wykonywać go bez niej. Jednak sprawdzi się ona u każdej z nas, dzięki niej będziemy miały perfekcyjny makijaż w każdej sytuacji.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *