Dlaczego beauty blender tyle kosztuje?

Makijaż

Jednym z częściej zadawanych pytań przez klientów jest właśnie dlaczego beauty blender tyle kosztuje? Warto zwrócić uwagę, że jest to produkt z najwyższej półki, który gwarantuje nam nie tylko perfekcyjny makijaż, ale również trwałość. Producent określa, że przy codziennym stosowaniu beauty blender wytrzyma około 3 miesięcy, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji spokojnie posłuży nam około pół roku.

Czas a cena

Gąbka do makijażu o której wspominamy kosztuje około 70 zł. W związku z tym jeśli zakładamy używanie jej przez 3 miesiące to miesięcznie kosztuje nas to około 23 zł, jeśli natomiast przez 6 miesięcy to nieco ponad 11 zł miesięcznie. Przy takim rozbiciu cena wydaje się mniej straszna. Cena uzależniona jest oczywiście również samą produkcją. Gąbka do makijażu beauty blender powstaje z najwyższej jakości materiałów.

Wyjątkowo gładka skóra i perfekcyjny makijaż z beauty blender

Oryginalny beauty blender nie jest dużym wydatkiem w porównaniu do tego, jak perfekcyjny makijaż można z jego pomocą wykonać. Możemy malować się niczym profesjonaliści i zawsze pięknie się prezentować. Jeśli chcemy nieco zaoszczędzić przy pierwszych zakupach to sprawdzi się promocja, na którą często można trafić na stronie producenta. Wówczas nabędziemy nasz beauty blender w korzystnej cenie.

Gdzie szukać promocji?

Promocja może pojawić się zarówno na stronie producenta, jak i w renomowanych drogeriach, które zajmują się dystrybucją beauty blendera. Warto zwracać na nie uwagę, szczególnie jak pojawia się wyprzedaż konkretnej linii kolorystycznej to możemy nieco zaoszczędzić i tym samym przekonać się do stosowania właśnie blendera do wykonywania codziennego makijażu.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *